Öztek yazılım
ÜCRETSİZ YURT OTOMASYON Programı ÖZTEK YAZILIM
Hemen Üye Olun

YURT YÖNETİM OTOMASYONU

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

Yurt Yönetim Otomasyonu

Öztek Yazılım tarafından hazırlanan ücretsiz online yurt yönetim programımızla, Ülkemizdeki tüm yurt, apart ve öğrenci takibi yapan tüm kuruluşların ücretsiz olarak her yerden ulaşabilecekleri bir sistem hedefledik. Programımız bir yurdun ihtiyaç duyabileceği tüm modülleri kapsar. Yurdunuzun mali işlemlerini, öğrenci işlemlerini, personel işlemlerini kolayca yönetebilirsiniz. Sizlerin beklentileriniz doğrultusunda sürekli güncellenen programımız, Ücretsiz olmasına karşın, Çağrı merkezimiz aracılığı ile teknik destekte sağlamaktadır. Bu Destekte ücretsizdir.

Firmamız bir çok sektörde ücretsiz , yazılım hizmeti sunmaktadır. Bu yazılımları ücretsiz yapmaktaki amacımız öncelikle reklamımızı yapmak, ismimizi duyurmak ve toplumsal fayda sağlayan projelerde yer almaktır. İkinci planda ise sistemde bulunan sms kullanımları zorunlu olmamak ile beraber Kullanılmak istendiğinde ücrete tabidir. Sistem sms kullanılmadan düzgün olarak çalışmaktadır.SMS KULLANIMI ZORUNLU DEĞİLDİR.Sadece dönemsel bilgilendirmeler ve duyuruları sms kanalı ile yapmak istediğinizde ücrete tabidir. Firmamız Btk'dan lisanslı olup, aracısız işlem yaptığınız için sms fiyatlarımızda çok uygundur.

Nasıl Üye Olabilirim ?

Üye olmak için izlemeniz gereken adımlar aşağıda resim ile anlatılmıştır.Lütfen kayıt olurken Cep telefonunuz doğru giriniz. Kullanıcı adı ve şifre bilgileri kayıtlı telefonunuza gelecektir.

Yurt Yönetim Programı Sitemize Ulaşmak için tıklayınız

Sisteme Üyeliğiniz oluştuğu andan itibaren sitemi kullanabilirsiniz.

Sms kısımlarında öncelikle çağrı merkezimizi arayarak yasal prosedürleri tamamlamanız gereklidir.