Öztek yazılım
ÜCRETSİZ DERNEK TAKİP Programı ÖZTEK YAZILIM
Hemen Üye Olun
Halk eğitim otomasyonu
slider

ANAOKULU & KREŞ YONETİM PROGRAMI

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

Dernek Takip Ve Yönetim Sistemi

Öztek Yazılım tarafından hazırlanan ücretsiz Anaokulu ve Kreş programımız, Ülkemizdeki tüm anaokulu ve kreşlere ücretsiz hizmet vermesi için hazırlanmıştır. program aracılığı ile öğrencilerinizin bilgilerini tutabilir, Veli bilgilerini saklayabilir, sms ile velileri bilgilendirebilirsiniz...

Firmamız bir çok sektörde ücretsiz , yazılım hizmeti sunmaktadır. Bu yazılımları ücretsiz yapmaktaki amacımız öncelikle reklamımızı yapmak, ismimizi duyurmak ve toplumsal fayda sağlayan projelerde yer almaktır. İkinci planda ise sistemde bulunan sms kullanımları zorunlu olmamak ile beraber Kullanılmak istendiğinde ücrete tabidir. Sistem sms kullanılmadan düzgün olarak çalışmaktadır.SMS KULLANIMI ZORUNLU DEĞİLDİR.Sadece dönemsel bilgilendirmeler ve duyuruları sms kanalı ile yapmak istediğinizde ücrete tabidir.Firmamız Btk'dan lisanslı olup, aracısız işlem yaptığınız için sms fiyatlarımızda çok uygundur.

Nasıl Üye Olabilirim ?

Üye olmak için izlemeniz gereken adımlar aşağıda resim ile anlatılmıştır.Lütfen kayıt olurken Cep telefonunuz doğru giriniz. Kullanıcı adı ve şifre bilgileri kayıtlı telefonunuza gelecektir.

Dernek Takip Sitemize Ulaşmak için tıklayınız

Sisteme Üyeliğiniz oluştuğu andan itibaren sitemi kullanabilirsiniz.

Kayıt işlemi sırasında sizlere gerekli olan temel , şube, gruplar gibi benzeri ayarlar hazır olarak gelir.Siz isterseniz ekleme çıkarma değiştirme yapabilirsiniz.

Sms kısımlarında öncelikle çağrı merkezimizi arayarak yasal prosedürleri tamamlamanız gereklidir.

Dernek takip programımızda , aidat sistemi üye grupları ve bu grupların borçlandırılması, yada alacaklandırılması üzerine kurulmuştur. Bu sebeple sistem , çalışanlar, üyeler vb grupları otomatik oluşturmaktadır. Çalışanlar grubundaki üyeye aidat tanımlayamazsınız, yada üyeler grubundaki bir üyeye maaş ödemesi yapamazsınız.