Öztek yazılım
ÖZTEK TOPLU SMS GELİŞMİŞ APİ VE YAZILIM BTK STH LİSANSLI
Hemen Üye Olun

ÖZTEK TOPLU SMS

img
img
img
img

ÖZTEK TOPLU SMS

Öztek Haberleşme Tic. San.Ltd. Sti. Öztek, 3 yıl bilgisayar ve yazılım üzerine faaliyet gösterdikten sonra ,7 yıldır da telekominikasyon üzerine faaliyet gösteren 10 yıllık bir firmadır. Firmamız, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan Sabit Telefon Hizmetleri ve İnternet Hizmetleri konusunda İŞLETMECİ (Operatör) lisansı alarak STH Kapsamında sesli ve yazılı kısa mesaj hizmetleri konusunda izinli olarak profesyonel hizmet vermektedir. Öztek, tüm GSM operatörlerinin santrallerine doğrudan bağlıdır.

öztek toplu sms

İnternet üzerinden kurumsal olarak firmanızın şubelerine, müşterilerine, bayilerinize özel kampanyaları ve duyuruları iletebilir ya da kişisel olarak arkadaş ve akrabalarınıza bilgilendirme mesajı yada özel günlerde SMS gönderebilirsiniz. Binlerce kişiye mesajınızı anında ulaştırmanın en kolay ve en ekonomik yolu Toplu SMS'tir. Toplu Sms'i web sayfamızdan, toplu sms programımızdan, mobil uygulamalardan veya api kodlarıyla gönderebilirsiniz.

KURUMSAL FİRMALARDA :

Kurumsal firmalarda çok çeşitli alanlarda kullanılan en hızlı ve güvenilir, bilgilendirme aracı TOPLU SMStir. Ölçülebilir olması , detaylı ulaşım raporlarının , hızlı bir şekilde ve çok yüksek doğruluk oranları ile elde edilebilmesi, Toplu SMS SİSTEMLERİNİ alternetiflerinden mutlak üstün tutmaktadır. Gerek ulaşılmak istenen kişilerin her zaman yanında bulunan cep telefonlarından bilgilendirmek ulaşılmak istenen kişiler içinde kolaylık sağlamaktadır.

Maliyetler açısından bakıldığında yine çok yüksek sayıdaki hedef kitlelere en uygun maliyet ile ulaşılmasında TOPLU SMS SİMTEMLERİ vazgeçilmezdir.

TOPLU SMS SİSTEMLERİNİN YAZILIM & UGULAMA DESTEĞİ

Toplu SMS Sistemlerini Tüm işletim sistemteleri ve yazılımlar ile uyumludur.

Genel olarak online bir web sitesi üzerinden çalışan toplu sms sistemleri , Masa Üstü uygulamaları ile DESKTOP ve NOTEBOOK bilgisayarlarda rahatca kullanılabilmektedir.

Android & IOS Toplu SMS uygulamaları ile Apple ve diğer tüm akıllı cep telefonlarında Top SMS uygulamaları kullanılabilmektedirç

Api Web Servis Desteği : Evinizde veya işyerinizde kullandığınız yazılımlara kolayca entegre olan bir yazılım desteği vardır. Kendi programınızı kullanırken bilgilendirmeleri ve duyuruları sms yolu ile yapabilmenize olanak sağlar.

Kullanıcı adı ve şifrenizi alıp , isterseniz hemen online yada isterseniz masa üstü yada mobil uygulamarı kurmalısınız.

Program ozteksms.com adresi ile entegre çalışmaktadır. Dilerseniz aynı şifre ile online kullanımda yapabilirsiniz.

Sms gönderme İşlemleri için Çağrı merkezimizi arayarak , gerekli evraklar ve adımlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

BAŞLIK (origanatör) oluşturma işleminden sonra sms gönderme işlemlerinizi yapabilirsiniz...

Sms Listelerinizin özellikle reklam için gönderimlerde onaylı olmasına dikkat edin.

Tüm Sms firmaları ve gönerilen smsler Devletin ilgili kurumlarınca takip edilmektedir. Gönderdiğiniz içeriklerin, gönderdiğiniz kişileri rahatsız edici yada kanunlara aykırı olmamasına dikkat ediniz..