Öztek yazılım
ÖZTEKNET TOPLU FAX HİZMETLERİ Mailden fax Gönder bilgisayardan fax gönderme Ve okuma
Hemen Üye Olun

ÖZTEK TOPLU FAX HİZMETLERİ

img
img
img
img

ÖZTEK TOPLU FAX HİZMETLERİ

Kurumların, birbiriyle veya kendi içinde resmi olarak iletişimi sağlayabilmeleri için en hızlı yöntem toplu fax göndermedir. Ticari hayatta da vazgeçilmez ihtiyaçlarınız arasında olan faks; fiyat ve ürün listelerinin, hesap ekstrelerinin gönderilebilmesi, duyuruların yapılabilmesi amacıyla da çok sık kullanılmaktadır. Aynı anda yüzlerce binlerce numaraya, internet üzerinden ulaştırılmasını ve birkaç dakika içinde adet sınırı olmaksızın sonuç raporlarının izlenebilmesi üzerine tasarlanmıştır.

öztek toplu fax

Öztek Fax kullanıcıları web sitemiz üzerinden online fax gönderip alabilecekleri gibi ; dilerler ise kendi kullandıkları mail hesaplarından fax gönderip alabilirler.

Mailimden Nasıl Fax Alırım ?

mailden fax

Fax Gönderimleri Gönderim Türk Telekom omurgası üzerinden yapılır. Gönderimlerin uzun sürmesi local telekom santrallerinden kaynaklanabilir.

Neden Öztekfax Tüm fax gönderimlerinin raporları anlık olarak düşer. Gönderilmeyen faxlar faturalandırılmaz. Yarım kalan fax sayfaları faturalandırılmaz. İptal olan ve yarıda kesilen faxların iadesi 1 saat içerisinde yapılır.

Genel Özellikler Gönderimler İnternet sitemiz üzerinden veya e-mail ile yapılmaktadır. Anlık yüksek gönderim durumunda sistem gönderimleri sıraya alır. Network ve santral yüküne göre gönderim hızları değişebilir.